Klientu atsauksmes

Ko par mums saka mūsu klienti?

“Mūsu bizness balstās uz datu analīzi, matemātiskiem aprēķiniem un klientu uzvedības izpēti – esam prasīgs klients. “Omarketing” nodrošina mūs ar sistemātiskiem pārskatiem un veic nepārtrauktus uzlabojumus klientu piesaistē. Uzņēmuma darbinieki ir tendēti uz rezultātu.”

Artūrs Kostins
Kredītu salīdzināšanas platforma "Altero.lv"

“Ar “Omarketing” sadarbība un komunikācija ir viegla. Vienmēr ātra reaģēšana un atsaucība dažādās situācijās. Augsti novērtēju individuālu pieeju, lai palīdzētu sasniegt mūsu uzņēmuma mērķus, kā arī saņemam ierosinājumus tālākai attīstībai un rezultātu uzlabošanai.”

Valda Eglīte
Iepazīšanās portāls "Otrapuse.lv"

“Uzsākot sadarbību, sapratām cik liela nozīme ir pārdomātai reklāmas kampaņas izvietošanai. Novērtējam to, ka “Omarketing” vienmēr atrod efektīvākos risinājumus mūsu budžeta ietvaros. Esam guvuši pozitīvus rezultātus no mūsu sadarbības. “Omarketing” piedāvā tieši mums piemērotākos interneta reklāmas risinājumus.”

Ansis Auziņš
"ANDRÉ MOTORS" automašīnu dīleris

Esam gandarīti, ka izvēlējāmies tieši “Omarketing” par sadarbības partneri digitālā satura veidošanai un publicēšanai. Rūpīga attieksme pret klientu un ieinteresētība palīdzēt vislabāk varētu raksturot mūsu sadarbību.
Paldies!”

Elīna Ozola
"Hepsor" nekustamie īpašumi

“Paldies par sadarbību! Tika izveidotas efektīvas un optimizētas reklāmas kampaņas. Darbinieki ir profesionāli un atbildīgi, uzticētos pienākumus izpilda ļoti korekti un ātri. Arī citiem uzņēmumiem iesakam uzticēt savas interneta mārketinga kampaņas tieši “Omarketing”!”

Nela Streņģe
"Nela Gems" juvelierizstrādājumi

“Laikā, kad interneta vide ir “pārapdzīvota” ar dažāda veida reklāmu, ir krietni grūtāk sasniegt savu mērķauditoriju. “Omarketing” ir liels palīgs pareizi un efektīvi saplānot reklāmas izvietošanu norādītajā budžetā. Komunikācija ir ātra, regulāra un pozitīva.”

Zita Īle
Subaru pārstāvis Latvijā "AD REM Auto"

“Mūsu ilgajā sadarbībā ar “Omarketing” pozitīvi vērtējam to, ka tiek sasniegti rezultāti pat ar salīdzinoši nelielu reklāmas budžetu. Patīkami, ka vienmēr tiek operatīvi atbildēts uz mūsu jautājumiem un ierosināti dažādi veidi, kā iegūt labākus rezultātus.”

Mārtiņš Tomsons
"Thomson Furniture" biroja mēbeles

“Sadarbību ar “Omarketing” vērtējam pozitīvi. Komunikācija ir patīkama un jūtams, ka darbinieki ir atsaucīgi un ieinteresēti mūsu jautājumu risināšanā.
Iesakām sadarboties ar “Omarketing”, ja vēlaties justies droši, ka aģentūra par jums rūpējas un cenšas sasniegt vislabākos rezultātus.”

Laura Lietauniece
Būvniecības uzņēmums "Labamāja"

“Savu interneta reklāmas kampaņu esam uzticējuši “Omarketing” komandai. Gada laikā, regulāri uzlabotās reklāmas kampaņas ir palielinājušas mūsu mājas lapas apmeklējumu un līdz ar to arī jaunu klientu piesaisti. Noteikti turpināsim sadarbību, lai sasniegtu jaunus izvirzītos mērķus!”

Agris Eiks
Flīžu salons "ViVeX"

“Ar “Omarketing” sadarbojamies jau vairākus gadus. Viņi prot izveidot reklāmas kampaņas tā, lai tās tiešām nestu reālus klientus, nevis tikai klikšķus vai skatījumus. Mēs varam justies droši, ka ar uzņēmuma mārketingu viss būs kārtībā – uzticam to profesionāļiem, lai paši varētu fokusēties uz savu darbu.”

Marta Mežsarga - Krūmiņa
Juridisko pakalpojumu birojs "Lex Limen"

“”Omarketing” pārņēma mūsu esošās interneta reklāmas kampaņas un jau pēc pirmajiem mēnešiem bija jūtami uzlabojumi. Palielinājās mājas lapas apmeklētāju skaits, to kvalitāte, kā arī pieteikumu daudzums. Viennozīmīgi iesaku izmantot “Omarketing” pakalpojumus!”

Dace Tumšā
"Merks" nekustamie īpašumi

“Strādājam ar “Omarketing” jau vairākus gadus un šo sadarbību vērtējam kā veiksmīgu. Turpinam strādāt tieši ar šiem mārketinga speciālistiem, jo cenas ir pieņemamas un vienmēr saņemam pretī profesionālu attieksmi.”

Lauris Upenieks
"UG TRANS" kravu pārvadājumi

Iegūsti jaunus klientus no Google un Facebook!

Jūs esat tikai viena soļa attālumā no tā, lai paceltu sava uzņēmuma digitālo mārketingu jaunā līmenī.


Saņem individuālu piedāvājumu!

Mēs sazināsimies jau dažu stundu laikā.

“Ar “Omarketing” sadarbību uzsākām pirms apmēram gada un kopš sadarbības sākuma esam saskārušies tikai ar ļoti profesionālu, patīkamu un atsaucīgu attieksmi. Mūsu mājaslapas apmeklējums palielinājies gandrīz divkārtīgi, esam ļoti apmierināti ar sasniegtajiem rezultātiem un noteikti turpināsim sadarbību arī nākotnē.”

Mārtiņš Kleinšmits
"Greendeck" terases dēļi

“Katra uzņēmuma interesēs ir kļūt pamanāmam un uzrunāt pēc iespējas lielāku klientu loku. Vislabāk un efektīvāk to izdarīt ar saturīgu reklāmu, un “Omarketing” palīdz šo reklāmu izveidot un nodrošināt. Vienmēr ātri un pēc mūsu vēlmēm, kā arī vērtīgi ieteikumi un padomi, kā realizēt un uzlabot mūsu idejas. Veiksmīga sadarbība.”

Zane Siliņa
Apģērbu veikals "Ulla Popken"

“Nolēmām uzsākt sadarbību ar “Omarketing”, neskatoties uz to, ka Latvijā darbojamies jau vairāk kā 25 gadus. Jau pirmajos sadarbības mēnešos sajutām, ka palielinās jaunu klientu pieprasījumu skaits. Izmantojam gan Google, gan Facebook reklāmas iespējas. Sadarbība ir ērta un saprotama.”

Gints Briedis
Poligrāfijas uzņēmums "McĀbols"

“Esam no sirds gandarīti un lepni par sadarbību ar “Omarketing” komandu! Jūs esat izcili! Sadarbība ar Jums ir balstīta uz kvalitāti, atsaucību, stabilitāti, pozitīvu komunikāciju, precizitāti, detalizētu atskaiti! Jūs protat jebkurai situācijai atrast veiksmīgu un pozitīvu risinājumu! Lepojamies un noteikti turpināsim sadarbību ar Jums! Lai izdodas!”

Solveiga Eglīte
Bērnudārzs "DO RE MI"

“Sadarbība ar “Omarketing” mums ir palīdzējusi ievērojami paaugstināt cilvēku informētību par mūsu risinājumu. Pateicoties individuālai pieejai un rezultātu analīzei, esam novērojuši stabilu pieprasījuma pieaugumu. Noteikti iesaku sadarboties ar “Omarketing” savu mērķu sasniegšanai.”

Jānis Oliņš
Medicīnas inovāciju uzņēmums "CastPrint"

“Strādājam ar “Omarketing”, jo mums patīk apkalpošanas kvalitāte. Vienmēr laicīgi tiek iesūtītas atskaites un sniegta informācija par nepieciešamajām izmaiņām. Pakalpojuma cena ir draudzīga un uzņēmuma speciālisti ir atsaucīgi un punktuāli.”

Roberts Mazkalniņš
"Ipaka" kurjeru sūtījumi

“Mūsu sadarbību vērtējam kā izcilu un jutām lielu atsaucību no kompānijas puses. “Omarketing” interneta reklāmas kampaņas palīdz mums iegūt gan vietējos, gan ārzemju klientus. Ir viegli sadarboties un komunicēt ar uzņēmuma pārstāvi. Detalizēti un laicīgi tiek sniegtas atskaites par veiktajām kampaņām.”

Armands Kauss
"Enjoy Recruitment" personāla atlase

“Veicot klientu aptaujas, sapratām, ka lielākais skaits reālo klientu mūs atrod internetā, pateicoties “Omarketing” interneta reklāmas kampaņām. Tāpēc arī esam izvēlējušies uzticēt savu reklāmas kampaņu veidošanu “Omarketing”, kas mums sniedz jaunus klientus ar augstu ieguldījumu atdevi.”

Gundega Šimkuse
Interjera studija "Salons objekts"

“Nu jau kādu laiku mūsu Google Ads reklāmas kampaņas ir “Omarketing” pārziņā. Viss notiek, tā kā visumā esam apmierināti ar saņemto pakalpojumu, plānojam sadarbību turpināt un varam ieteikt “Omarketing” arī citiem kā labu sadarbības partneri.”

Agris Bajārs
Mēbeļu veikals "Mebelhaus"

Ļoti apmierināti ar sadarbību ar firmu “Omarketing”. Ievērojami palielinājās mērķa trafiks uz saitu, kā arī palielinājas pieteikumu daudzums no klientiem. Rezultatīvs darbs un uzmanīga attieksme. Paldies!”

Vera Golubeva
"MKBC TOUR" tūrisma aģentūra

“Sadarbojamies ar “Omarketing”, jo esam orientēti uz rezultātu, to redzam arī savā sadarbības partnerī. Priecē atsaucība un profesionālā attieksme, kā arī iedziļināšanās klienta situācijā un piedāvāto risinājumu kvalitāte.”

Kristīne Spundiņa
"Colliers International Advisors" nekustamie īpašumi

“Sadarbojamies ar “Omarketing”, jo viņi izprot mūsu mērķus un iesaka labākos risinājumus to sasniegšanai. Viņu komanda ir vienmēr atsaucīga jaunām idejām un operatīvi darbojas to realizēšanā, kā arī nereti nāk klajā ar savu piedāvājumu vēl labāku rezultātu sasniegšanai.”

Elīza Murāne
"Linearis translations" tulkošanas birojs

“Mūs ļoti apmierina sadarbība ar “Omarketing”, jo viņi Google AdWords jeb Google Ads kampaņu veido atbilstoši mūsu prasībām, kā arī izrāda interesi par to, kā kopīgi varam vēl vairāk uzlabot rezultātus. Šī sadarbība atvieglo mūsu darbu ikdienā, jo saņemam profesionālu palīdzību saistībā ar klientu piesaisti internetā.”

Ronalds Liepa
"Neobirojs.lv" biroja preces

“Mums patīk strādāt ar “Omarketing”, jo šis uzņēmums mums sniedz ne tikai personīgu apkalpošanu, piedāvājot tieši mums vispiemērotākos risinājumus, bet arī veicot izmaiņas ātri, atsaucīgi un elastīgi.”

Sabīne Koklačova
Prezentreklāmas aģentūra "Bungala"

“SIA “Omarketing” komanda strādā operatīvi un kvalitatīvi, kas man ir ļoti svarīgi. “Omarketing” ar maksimālu atdevi ved savus klientus pie vajadzīgā mērķa. Patīk arī tas, ka rezultāti ir ērti apskatāmi Google Analytics.”

Renārs Sproģis
"LATMETĀLS STEEL" metāllūžnu pieņemšana

“Liels paldies par sadarbību un realizētajām Google un Facebook reklāmas kampaņām “Omarketing” komandai! Kopumā ar šīm reklāmas aktivitātēm esam apmierināti un paredzu, ka varētu turpināt šo sadarbību arī nākotnē.”

Jānis Nicmanis
Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija

“Sadarbojamies ar “Omarketing”, jo viņi piedāvā to, kas klientam nepieciešams, kā arī cena ir ļoti konkurētspējīga un par visu vienmēr var vienoties! Protams, vienmēr laipna un profesionāla attieksme sadarbībā! Noteikti iesaku izmantot!”

Edijs Līkansis
"Lytagra" lauksaimniecības tehnikas un metāla tirdzniecība

“Jebkuram uzņēmējam ir svarīgi optimizēt reklāmas budžetu tā, lai ar minimālu ieguldījumu sasniegtu maksimālu rezultātu. Sasniegt klientu tieši tad, kad viņš meklē attiecīgo pakalpojumu – tā ir digitalizācijas laikmeta priekšrocība. Paldies “Omarketing” par palīdzību sasniegt nākotnes klientu īstajā vietā un laikā.”

Dairis Dimants
Pārvadājumu serviss "Diamond Transport Solutions"

“Juridiskajā nozarē klienti bieži sāk meklēt no nulles, tāpēc izlēmām piesaistīt apmeklētājus no Google. Jau uzreiz sajutām, ka palielinās interese no jaunu klientu puses un ar laiku tā jau kļuva par stabilu tendenci. “Omarketing” darbinieki palīdzēja arī sakārtot mājas lapu un pievienoja Google Analytics rīku.”

Jūlija
Juridiskais birojs "Justeco"

“Strādājam ar “Omarketing” kopš 2015.gada janvāra. Izvērtējot vairākus piedāvājumus, “Omarketing” risinājums šķita vislabākais. Salīdzinot ar iepriekšējo periodu spējām ieekonomēt 20% līdzekļu, 50% laika un palielinājām kampaņas efektivitāti par 20%. Iesakam šo kompāniju saviem sadarbības partneriem.”

Ēriks Eglītis
"WSP" noliktavu aprīkojums

“Ar “Omarketing” sadarbojamies jau trešo gadu! Profesionāla, kompetenta un atsaucīga komanda. Tiek piedāvāti dažādi risinājumi, kā uzlabot mārketinga kampaņas. Lai gan tirgū ir nepārtraukti piedāvājumi no citām kompānijām, mēs tos pat neapsveram, jo sadarboties ar “Omarketing” profesionāļiem ir patiešām vienkārši, patīkami un uzticami!”

Jānis Podnieks
"ZG Ailes" logi, durvis un vārti

“Esam ļoti apmierināti ar “Omarketing” darbu un atzinīgi novērtējam uzņēmuma pūles mūsu izvirzīto mērķu sasniegšanai. Īpaši priecē individuāla pieeja, rūpīga klienta vēlmju analīze, kā arī precizitāte un atbildība darbu izpildē. Šī sadarbība nodrošina mūsu uzņēmumam mūsdienās tik svarīgo konkurētspēju interneta vidē.”

Laima Kubliņa
"Zaļā Josta" atkritumu apsaimniekošana

“Iepriekš paši veidojām Google AdWords jeb Google Ads kampaņas un šķita, ka viss ir labi, tomēr piekritām “Omarketing” bezmaksas kampaņu analīzei. Saņēmām ieteikumus par uzlabojumiem un nolēmām uzticēties “Omarketing” profesionāļiem. Rezultāti ievērojami uzlabojās – jaunu klientu zvanu un pieteikumu skaits palielinājās.”

Atis Mateisons
"Pilsakmens" akmens apstrāde

Jau vairākus gadus sadarbojamies ar “Omarketing”. Ir jūtama atdeve no reklāmas ieguldījumiem, iegūstam jaunus klientus, arī klientus, kas pie mums regulāri turpina iegādāties preces un pakalpojumus, tāpēc uzskatu, ka reklāmas ieguldījumi noteikti atmaksājas!

Marina Ruskule
"Rusvi" kokmateriālu tirdzniecība

“Sadarbību vērtējam pozitīvi. “Omarketing” strādā elastīgi un operatīvi. Viņi zina, ko dara, un ir savas jomas profesionāļi! Patīk komunikācija – ērti piekļūt un operatīvi tiek noorganizēti norādījumi, veiktas izmaiņas. Tiek precīzi un regulāri iesniegtas atskaites.

Žanete Reinsone
Digitālā satura aģentūra "Rich Content"

“Strādājam ar “Omarketing”, jo patīk apkalpošanas kvalitāte un individuāla pieeja. Vienmēr laicīgi tiek veikti pakalpojumi, operatīvi tiek veiktas izmaiņas mājas lapā un reklāmas kampaņās. Uzņēmuma speciālisti ir atsaucīgi un sniedz arī bezmaksas konsultācijas un padomus, kad nepieciešams.”

Daina Streļča
Veselības centrs "Medeors pluss"

“Pakalpojums tiek sniegts augstā profesionālā līmenī. Uzņēmuma speciālisti ir atsaucīgi un vienmēr sniedz konsultācijas mūs interesējošos jautājumos. Iesakām uzņēmumu SIA “Omarketing” pakalpojumu sniegšanai kā profesionālu, uz klientu orientētu un atbildīgu sadarbības partneri.”

Solvita Āre
Biznesa tehnoloģiju uzņēmums "Smart Business Solutions"

“Ar “Omarketing” ir interesanti sadarboties, jo viņi prot paskaidrot un precīzi atbildēt uz dažādiem jautājumiem, kā arī sniedz plašākus ieteikumus, kā sasniegt labāku rezultātu. Uzskatām, ka SIA “Omarketing” ir ļoti labs apkalpošanas līmenis. Strādājam ar šo uzņēmumu, jo vienmēr ir sajūta, ka viņi zina, ko dara.”

Uldis Janelsiņš
"INSTRUMENTU SERVISA CENTRS"

“Strādājam ar “Omarketing” salīdzinoši nesen un jau pa šo īso laika posmu ir vērojama daudz lielāka aktivitāte gan no jaunu klientu pieprasījumiem, gan mājas lapas apmeklējuma skaita. Mums ir svarīgi, ka šī AdWords jeb Google Ads kampaņa tiešām strādā un mums pašiem nav tai ikdienā jāseko. “Omarketing” komanda ir profesionāļi savā jomā.”

Andis Leimanis
Celšanas, stiprināšanas un pārvietošanas aprīkojums "BALT LOAD"

“Viennozīmīgi var just pieprasījuma celšanos, kad reklāma ir aktīva, tapēc pagaidām neredzu labāku alternatīvu kur piedāvāt savu pakalpojumu cilvēkiem kuriem tieši tajā brīdī tas ir vajadzīgs. Sadarbojos ar “Omarketing” jau kādu laiku un esmu pilnībā apmierināts ar viņiem.”

Olafs Ceplevičš
Aplīmēšanas darbnīca "Auto Dizains"

“Uzņēmuma “Omarketing” pārstāvji ir ļoti atsaucīgi un draudzīgi. Profesionāli un operatīvi tiek veikti tehniskie darbi. Individuāla pieeja. Uzņēmums piedāvā vairākus ieteikumus reklāmas izplatīšanai un regulāri seko mārketinga norisei. Mums ir izveidojusies sekmīga sadarbība.”

Sanita Mihējeva
Bērnudārzs "Saulespuķe"

Iegūsti jaunus klientus no Google un Facebook!

Jūs esat tikai viena soļa attālumā no tā, lai paceltu sava uzņēmuma digitālo mārketingu jaunā līmenī.


Saņem individuālu piedāvājumu!

Mēs sazināsimies jau dažu stundu laikā.

Back to Top

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai www.omarketing.lv. Uzzināt vairāk

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close